..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sn! SeV!orum :)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sn! SeV!orum :) Empty
MesajKonu: Sn! SeV!orum :)   Sn! SeV!orum :) Empty17/10/2008, 7:00 pm

ayallerim kadar sıcak sevgin. Bir bebeğin doğuşu kadar heyecanlı, gecemi aydınlatan yıldızlar gibi masum gözlerin. Sevmek ne garip şeymiş, sende anladım. Sevilmenin eşsizliğini ilk defa bu kadar derinden tadıyorum. Sevgin ne güzel şeymiş. Sevdiğin olmak...

Artık herşeyimsin. Bir bardak su gibi muhtacım sana. Ellerin ellerimde huzur buluyor. İçim bu kadar sevgiyi nasıl da aramış yıllar boyu. Nasıl da biliyormuş senin yerini kimsenin tutamayacağını. Sen canmışsın. Sen bıkılmayacak kadar keyifmişsin ruhuma. İçimi aydınlatan güneşmişsin. Ve bu bedenin yokluğuna dayanamayacak kadar yürektenmiş sevgisi.

Baktığım aynalarda bile seni görüyorum. öylesine seninle doluyum ki; öylesine alışmışım ki sana. Sen ellerim, gözlerim olmuşsun. Sustuğum yerde kelimelerim. Seninle ömür boyu mutlu olmak dileğimle. Seni seviyorum...

Sn! SeV!orum :)
1 sayfadaki 1 sayfası