..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bana Ait 3-5 Söz :)

3 posters
YazarMesaj
Mavi_Kıyamet
Üye

Üye
Mavi_Kıyamet

Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

Bana Ait 3-5 Söz :) Empty
MesajKonu: Bana Ait 3-5 Söz :)   Bana Ait 3-5 Söz :) Empty27/10/2008, 10:02 pm

1-) Her Güneşin Batışı Hüsran Demek Her Yıldızın Kayışı ölüm Demek Her şeyin Başı Ve Bitişi Sensizlik Demek

2-) Günler Bitti Aylar geçti Senden Ne Bir Haber alabildim Nede Sesini Duyabildim... Duyduğum Tek Şey Şimdi Başkasının Kollarındaymışsın !!

3-gelmeyin Üstüme Başımda Dertlerin En Büyü Var gelmeyin Üzerime bir Kara Toprak Kaldı Dökülmedik Üzerime

4-Affet Allah’ m yapacağım Delilikler Adına Affet Bir Zalime Gönül Verdim Geri alamadım yaşayamıyorum Affet

5-Bu Hayatta ölüp,ölüp Dirilmektense Bu Sefer Sonsuza dek ölü Kalacağım !

6- Her Seferinde YeniK DüşmeKten UsandiM Her SeferiNDe ÇocukLarın DuruMuna DüşmeKten Bıktım Bundan Sonra BeniM TeK DosTum,SevdiqiM YaLnızLıK ..

7-Herşey YaLanmiş MeqeR qidşinde qeLeşinDe SözLerinde DoqRu Hiç bir şeyin Yokmuş ÇoK qeç AnLadıM !

8- Tüm MutLuLuKLarin BeraberLiqinde GötürMüşsün Tüm AcıLarı Bana Birakmişsin Benimde Sana Vasiyetimdir Tüm AcıLarım Senin oLsun Ben öLünce !

9- FırtınaLarın Ortasında Kalbim Bir eL Ariyor Yaşama Döndürecek Bu öLü Bedeni !

10- Beni Bir Başkasi İçin Birakmişsin ! intizarim Yok Sana Ama Dikkat Et GönüL Çoqu Zaman VefasizLara TuttuLur !

11-Sen Gidince KuruMuş Bir Yapraqa Döndum Ve Çok Geçmeden Koptum DaLımdan !

12- Gittin Ansızın eLLere Aradın Bir Parça MutLuLuk…BiLemedin MutLuLuqun Yerini Göremedin KaLbimde Ki BoşLuqu !

13- Ben Seni Unuturum Sevdiqim GözLerini Bir Şişe Rakıya Gömerim ! ( Alıntı )

14- Beynimde Ki TeK KurşunLa Vurdum Kendimi qeLip aLabiLirsin Emanetini ! ( Alıntı )

13-14 Hariç Geri KaLanLar Kendi DüşünceLerimLe Yazdim Umarim Beğenirsiniz..!
qüLdén
Üye

Üye
qüLdén

Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Bana Ait 3-5 Söz :)   Bana Ait 3-5 Söz :) Empty27/10/2008, 10:05 pm

9- FırtınaLarın Ortasında Kalbim Bir eL Ariyor Yaşama Döndürecek Bu öLü Bedeni !
bu süpermiş xD
melike_35
Üye

Üye
melike_35

Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bana Ait 3-5 Söz :)   Bana Ait 3-5 Söz :) Empty27/10/2008, 10:11 pm

Ağzına Sağlık Hepsi Çok Güzel...

Bana Ait 3-5 Söz :)
1 sayfadaki 1 sayfası