..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Seni Seviyorum !

2 posters
YazarMesaj
Mavi_Kıyamet
Üye

Üye
Mavi_Kıyamet

Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

Seni Seviyorum ! Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum !   Seni Seviyorum ! Empty27/10/2008, 10:26 pm

''Seni Seviyorum'' Çünkü En Mutsuz Anımda Çıktın Karşıma Hayatin Beni BunaLtıqı Bir Anda Girdin KaLbime Sana Verdm KaLbimi İStersen YereLeRe aTarsn İstersen AvucLarinda Tutup KaLbine Koyarsin. Unutma SevgiLim Hayatimin Anlami Sensin Sen Gidersen Ben öLürüm AyrıLıqı KaLdiramaz Bu Beden . Kara Toprak Dostum oLur KapLar Tüm BenLiqimi . Gidersen Beni Saq SoLa Sorma Aşkım Beni Mezarda Ara Çünkü Sen Gidersen Ben öLürüm. Sen Bana Yaşamayi Öqrettiqin Gibi öLmeyide Çok İyi Öqretirsin Birtanem Eqer Benden AyrıLırsan TeK Duam oLur Benden Snra Sakın ÜzüLme .

O Masum GözLerinde BuLdm Hayatimi..Aramizda yoLLar oLsada KaLbim KaLbinin Yanında Bunu Hisset Birtanem. Kader Bizi Ayri ŞehirLerde BuLuşturdu . MsaferLer Aşkımıza EnqeL Mi ? YoLLar Sevmemize Karşi mi ? DaqLar Aşkımzin Öününde Mi ? YoLLari Aşarim Sevgimizi Sonsuza Kadar Yaşariz Aşkım ! DaqLari Geçerim Aşkımızı Özgür Bırakırım Birtanm Senin Uqrunda öLmekse ? öLürüm Senin YoLunda Sürünmekse Aşkım İçin Senin İçin Sürünürüm. !

En son Mavi_Kıyamet tarafından 4/11/2008, 8:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
melike_35
Üye

Üye
melike_35

Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

Seni Seviyorum ! Empty
MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum !   Seni Seviyorum ! Empty28/10/2008, 10:59 am

süper xD Ellerine Sağlık Ümit... Smile
Mavi_Kıyamet
Üye

Üye