..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

öLüm Seni Benden aLamaz !

2 posters
YazarMesaj
Mavi_Kıyamet
Üye

Üye
Mavi_Kıyamet

Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

öLüm Seni Benden aLamaz ! Empty
MesajKonu: öLüm Seni Benden aLamaz !   öLüm Seni Benden aLamaz ! Empty13/11/2008, 8:08 pm

17 Yaşındaydım.. İlk Aşik Olduqum Zamandı Bir Kızı Sevmiştim O ZamanLaR... 2 SeneLik Bir BeraberLik Yaşadik.. 2.5 Sene oLmuştu Sevdiqim Kızın Kanser oLduqunu Öqrendim İşte Benm O An Hayatımın Bitti Andı .. Önce İnanmadım aiLesiyLe Taniştim Konuştum DoqruLadıLar Benim Hayatım O Zaman Bitti . Bir Gün Akşam Üstü Sevdiqim Kızın Ewine Oturmaya Gittim Saat 9:00-9:30 Arasıydı Sevdiqim RahatSizLanmiştı Ailesi AmbuLans Çağirdi Ve iLk Müdahaleyi Ambulansta Yaptılar öLüm Benden Onu aLmak İçin qeLmşti...Kollarımda Hastaneye Götrüdm Ve İşte Hayatımın Anlamı Canımın Ta Kendisi KoLLarımda Can Verdi.. öLüm Onu Benden aLip Kara Topraqin aLtına Götürdü.. Yaşayamadm Onun Sevgisini Eritemedim Eritememde İlk Aşkım KoLLarımda Can Verdi.
Bende öLmeye Çaliştim GirişimLerde BuLundum Ama Beceremedim..
3 Sene oLdu Sevdiqimi KaybedeLi.

Sen Benim iLk Aşkımsın..öLüm Seni Benden aLsada ..Sen Benim Son Sevdiğimsin öLede Kalıcaksn !

Unutamam Seni

( Bu oLay Bir Arkadaşımın Yaşadiqi Ve BenimLe PayLaştiqi Bir Hikayesiydi..Bende SizLerle Paylaşmak İstedim )
melike_35
Üye

Üye
melike_35

Kadın

MesajKonu: Geri: öLüm Seni Benden aLamaz !   öLüm Seni Benden aLamaz ! Empty13/11/2008, 10:55 pm

Çhok Duyqusal Yha... ! Paylaşımm İçin Teşekkürler Ümitcim... !
Mavi_Kıyamet
Üye

Üye
Mavi_Kıyamet

Erkek

MesajKonu: Geri: öLüm Seni Benden aLamaz !   öLüm Seni Benden aLamaz ! Empty23/11/2008, 8:39 pm

tşk ederim melikecim !
melike_35
Üye

Üye
melike_35

Kadın

MesajKonu: Geri: öLüm Seni Benden aLamaz !   öLüm Seni Benden aLamaz ! Empty23/11/2008, 9:51 pm

Rica Ederim Canım..! Smile

öLüm Seni Benden aLamaz !
1 sayfadaki 1 sayfası