..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !

3 posters
YazarMesaj
metalistspy
Üye

Üye
metalistspy

Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 0

Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty
MesajKonu: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty3/2/2009, 11:28 am

●кєη∂ιηє ιуι вαк●

Kendine İyi Bak“Kendine iyi bak” bir "veda" değil "elveda" cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde...

"Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olur da bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak. Ben olmayacağım. Kendine iyi bak ve beni düşünme. Çünkü ben de seni düşünmeyeceğim artık. Arama sakın beniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul yazmaKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul çünkü ben yazmayacağım. Sil beni yüreğindenKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul çünkü ben sileceğim. FakatKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul yaşanılanKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum.”

"Kendine iyi bak. Aramızda geçen herşeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli değilKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul iyi olduğunu varsayacağım ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum benKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul seni kendinle başbaşaKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul yapayalnız bırakıyorum ben. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonraKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul o yüzden iyi bak diyorum. Aslına bakarsanKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul çok da fazla umursamıyorum."

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenlerKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onları ayırmakKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul eti tırnaktan ayırmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlarKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul süreç çok acı vericidirKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul yürek parçalıyıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine “Kendine İyi Bak” gözleriyle ayrılırlar. Ta ki umut daKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sevgi de tükeninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizliğine bürününceye kadar…

Tutkunun ötesinde sevenlerKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul bir kez “Kendine İyi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yokKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul hiç bir zaman olamaz derler ve giderler. En büyük ihanet değil midir aslında seni seveniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parçalara ayırıpKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul en büyük parçayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler.

Daha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için. Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardır elbet. Suçlatmaz kendini. Savaşmadıkları için kızarsın ama suçlayamazsın. SavaşmışlarsaKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul yenildikleri için kızarsın ama suçlayamazsın. Yenildiğin için kızarsın ama suçlayamazsın… Ayrılığın kaçınılmazlığına inandırır seniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul "kendine iyi bak" derler ve giderler. Elinden umutlarınıKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul düşleriniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sevgilerini alıp giderler. Bir tek anıları bırakırlar gerideKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul bir de hatırladıkça gözyaşlarına boğulasın diye
unutulmayan nağmeler.

Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yalnız kalmışsanKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsinKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul kapansın bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri içinKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul "kendine iyi bak" derler. "Kırıldım ve affedemiyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum artıkKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul hayatımdan çıkaracağım ama bil ki hiç unutmayacağım" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. Vicdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derlerKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul çünkü o kan uzun süre akacaktır ve o yara asla kapanmayacaktırKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul bilirler.

"Kendine iyi bak" bir noktadır çoğu zaman. Kendine iyi bak deme banaKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sadece kötülükler noktalansın isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen gözümdeki ışıkKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul dudağımdaki tebessümKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen içimdeki sevinçssin. Sen hayatıma renk katanKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen yüreğimdeki çarpıntıKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen hayatımdaki neşesin. Sen yolumu aydınlatanKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen dert ortağımKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen gönül yoldaşımKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.

Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeylerKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul keşke affedebilsen beniKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan. Nafile... Ama yine deKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Sen eksikkenKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? SavaşsakKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardıKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdiKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferlerKendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı? Sahiden...Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Virgul gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?……….

Peki o zaman... Senin istediğin gibi olsun... Öyleyse...Sen de "Kendine İyi Bak."
http://www.lovelesss.tr.gg
qüLdén
Üye

Üye
qüLdén

Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty3/2/2009, 4:17 pm

bu arkadasta belliki bizden ömer abimi dinliyor Very Happy süpersin arkadasım emeqine saqlıkk Wink
metalistspy
Üye

Üye
metalistspy

Erkek

MesajKonu: Geri: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty4/2/2009, 12:26 am

aynen ya bu adamı sevmiyorum ama izmirli olması ve sesi yetiyo o adamı dinlemem için =)) canlı dinlemeye pek fırsatım olmadı ama video sitelerinden bakıyorm sürekli =)
metalistspy
Üye

Üye
metalistspy

Erkek

MesajKonu: Geri: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty7/2/2009, 11:53 am

ahh ahh Sad bu üç kelime beni 2 kere çok fena yaktı SadSad
melike_35
Üye

Üye
melike_35

Kadın

MesajKonu: Geri: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty27/2/2009, 7:38 pm

Détt. ! Ömer Abinin Enn Sevdiqimm Hikayesii Var Burda xD Vay Arkadaşımm Yüreğine Saqlık.. ! Wink sende Ömer Abicisinn qaLiba.. !!Very Happy
metalistspy
Üye

Üye
metalistspy

Erkek

MesajKonu: Geri: Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !   Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı ! Empty28/2/2009, 1:49 am

=)

Kendine İYi Bakın Gerçek ANlamı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cümle anlamı
» Kendine İyi Bak...
» Kendine İyi Bak Demesenn :(
» NEDEN KENDİNE İYİ BAK DERLER ?
» Türklerin Gerçek Ergenekon Destanı =)