..:: Mavi KedeR ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..:: Mavi KedeR ::..

Mavi Keder & Mavi Gece

AnasayfaAnasayfa  Portal GirişPortal Giriş  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR

YazarMesaj
BLue_SoRRoW
Administrator

Administrator
BLue_SoRRoW

Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 26

Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR Empty
MesajKonu: Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR   Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR Empty25/4/2009, 10:53 am

Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR Bilenler veya Bilmeyenler baksın:))
Counter strike 1.6 oynamak kota yermi ?
-Ayıp ettin hemde ne yer eğer kotalıysanız hemde bir cs ustası olmakla beraber saatlerce cs başındaysanız ayvayı yediniz...ama bide şu vardır eğer az kişilik serverdaysanız dakikada çok az mb yer ama eğer ben 32 kişilik kalabalık serverda oynamak istiyorum derseniz poku yediniz...
Aslında o kadar da kötü bir durum yok...eğer film indiriyorsanız,youtube da uzun zaman geçiriyorsanız veya başka şeyler indiriyorsanız fazla cs oynamamanızı tavsiye ederim...

Benim kota derdim yok gerçi siz düşünün ...

Counter strike lag sebepleri nelerdir ?
Aslında birçok lag sebebi vardır ama ben ilk olarak şunları özetleyeyim sizlere;
-Bilgisayarınızın sistem özellikleri
2.4 ghz işlemci 512 mb ram 128-256 mb ekran kartlarıyla rahatlıkla oynayabilirsiniz.
-İnternet bağlantısı eğer birşey indiriyorsanız oyuna girerseniz çok lag olur oynayamazsınız...
-İnterneti ortak kullanımıda aynı şeydir alttaki internette surf yaparken veya video izlerken siz cs de lagtan oyunu oynayamazsını bu lag seviyesi 500-600 lere kadar çıkar...
-Oyuna girdiğinizde keylogger gibi kayıt edici veya fotoğraflayıcı programlar pc nizde varsa lag yapar...(ben bu sorunla karşılaştım keylogger silince kurtuldum)
-Bir diğeride sunucu problemleri burada sizin yapacagınız bişey yoktur anca düzelmesini beklemelisiniz ((:

Counter strike source netten nasıl oynarım?
-Bu soruyu bende kendime çok sordum ama mümkün değil gibi ancak orjinal cd alarak bu işten kurtulursunuz...19 ytl civarı bir ücret...
-Diğer yöntemse bazıları patch vs. yükleyerek cs source online oynamayı başarmışlardır...sizde google da arayarak bulabilirsiniz

Counter Strike 1.6 oynarken yazılar gözükmüyor?
-Bunun basit bir sebebi var patch yüklemeniz lazım googleda v21 patc
http://www.mavikeder.yetkin-forum.com

Counter Strike Kota SORUNU ve DiĞER SORUNLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» counter strike sxe 6.9
» Counter-Strike Sunucu Monitor v2.3.0 [Cs 1.5 & Cs 1.6]
» Counter-Strike ta çok sorulan sorulara YanıtLar.!
» CounTeR STriKe CS HıZLı SiLaH ALma Scripti
» Counter STrike 1.5,1.6 HeadShoT.Cfg İnDiR,Cs KaFaDaN VuRMa